מכיוון שבשנים האחרונות נבנו עוד ועוד מגלי מגורים ובניינים רבי קומות, צצו להן לא מעט חברות האחראיות על תחזוקתם. לא קל לתחזק את הבניינים הללו, יש בהם לא מעט דירות ודיירים, ועל פי חוקי מרפי, משהו עלול להשתבש גם ברגע הכי לא צפוי. לכן, מומלץ ביותר לשכור את שירותיהן של חברות אחזקות מבנים במרכז, מה שיבטיח לדיירים איכות חיים והנאה מהמגורים בבניין מטופח ומטופל.
תפקיד החברה האחראית על תחזוקת המבנה
שירותי אחזקת מבנים במרכז טומנים בחובם אחזקה כוללת של הבניין. למה הכוונה בדיוק? חברות אחזקות מבנים במרכז אחראיות על ניהול שוטף, רציף וכולל של הבניין ומכל ההיבטים האפשריים. אין אנו מדברים רק על שירותי תחזוקה בלעדיים לבנייני מגורים, החברות הללו מעניקות את שירותיהן גם למוסדות ציבוריים, בתי חולים ועוד.
ככלל, יתרונן הבולט של חברות אחזקות מבנים במרכז נעוץ בעובדה שהן עובדות תוך שיתוף פעולה מלא ויעיל עם אנשי מקצוע רלוונטיים לצורך ניהול ואחזקות מבנים. יכולים להיות אלה שרברבים, חשמלאים, גננים האחראים על טיפוח של גינת הבניין, עובדי ניקיון שידאו לכך שהמבנה יהיה נקי למשעי.
כמו כן, באמצעות שירותי אחזקת מבנים במרכז יהיה גורם האחראי על הדברה, על עבודות שיפוץ, החברה מעסיקה טכנאי מעליות, זפתים, צבעים ועוד. בנוסף, חברות אחזקות מבנים במרכז עובדות ביחד עם עו"ד ורואי חשבון, הן אחראיות על ההתנהלות הכספית וגביית דמי וועד בית.
מהי המטרה העיקרית?
שירותי תחזוקה נועדו לא רק לאפשר לשכנים לישון בראש שקט ולהיות פנויים לעיסוקיהם. נכון, מדובר לרוב על אחזקה כוללת של הבניין, אולם אחת המטרות של חברות אחזקות מבנים במרכז היא למנוע הופעתם של נזקים לעיתים בלתי הפיכים לבניין, וכל זאת נעשה בעזרת  ניהול ואחזקות מבנים מקצועי ואיכותי. באמצעות ניהול ותחזוקת מבנים, ניתן בהחלט להפחית את רמות הבלאי של הבניין.
גם שומרים על ערך הנכס
חשוב גם להזכיר כי על הדרך, בשל הדאגה לתחזוקה נאותה של הבניין, החברות הללו גם שומרות על ערך הנכס, והבניין עצמו עוטה מעליו חזות אטרקטיבית יותר, מקום שנעים להתגורר בו בעל מראה אסתטי ומטופח.
באיזו חברה כדאי לבחור?
כמו בכל תחום אחר, גם כאן כדאי לפנות לוותיקים ומנוסים בתחום אחזקות מבנים במרכז, העובדים אך ורק עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, אין זה משנה באיזה תחום הם עוסקים, עליהם להיות מקצועיים לחלוטין ולזהות את הבעיה במהירות, אבל לא רק, אלא גם לפתור אותה ביעילות. כמו כן כדאי לבחור חברה בעלת תודעת שירות גבוהה, שתהיה קשובה לצרכי הדיירים וזמינה כל העת. לבסוף, והיה ושירותי החברה אינם משביעי רצון, תמיד ניתן להחליפה באחרת.
חברת אפקים
חברת אפקים הינה חברה מוכרת, וותיקה ומובילה בתחומה, בין היתר היא מעניקה שירותי אחזקת בניינים. חברה זו מציעה לקהל לקוחותיה שירותים איכותיים ואמינים בכל רגע נתון, היא עובדת עם אנשי מקצוע מנוסים המגיעים ממגוון תחומים, כולל רואי חשבון ועו"ד האחראים  על הניהול הפיננסי של הבניין ועל גביית דמי וועד בית מהדיירים.
זאת ועוד, זוהי חברה דינאמית השואפת להשתפר כל העת ולהעניק ללקוחות שירות ברמה כמה שיותר גבוהה, תוך התחשבות מלאה ברצונותיהם ודרישותיהם של דיירי הבניין. אמנם, שירותי תחזוקת בניינים עולים גם כסף, אולם בסופו של דבר, כאשר קיים גורם אחראי שדואג לטפל ולטפח את הבניין, הדיירים יחסכו גם לא מעט בהוצאות מיותרות ותיקון של בעיות אשר נובעות מהזנחה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי!

אחזקות מבנים במרכז

 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה