בניה על גג

מה קורה כשרוצים להרחיב את המבנה ולא ניתן לעשות את זה לשום צד? אין לנו ברירה אלא לנסות ולהרחיב את המבנה כלפי מעלה, זו תמיד האופציה האידיאלית, אם מדובר בדירה אחרונה במבנה או כשמדובר בבית פרטי.
מן הסתם, כשמדובר בבית פרטי זה הרבה יותר קל, מבחינת האישורים, שכן אם אין בעיה מבחינת התוכניות האזוריות, הרי שניתן לקבל אישור לתוספת קומה לבית פרטי. האופציה שאפשרות זו לא תתקבל היא, במידה והתוכנית מתאר של השכונה היא לשמור על מבנים בגובה מסוים, ואם נוסיף קומה למבנה אז זה ישנה את האופי שלו ובכך יפגע באופי הבנייה בשכונה. יש לציין שבמקרים רבים, בעלי בתים פרטיים פותרים בעיה זו, בהנחה ויש להם תקרה גבוהה, אז הם פשוט יוצרים בתוכה קומה נוספת, ובכך הם לא משנים את אופי המבנה מבחינה חיצונית אלא רק מבחינה פנימית.

כמובן שבמקרה של דירות גג, הרי שהמצב הוא שונה. מאחר ומדובר במבנה מגורים של דירות שונות, הרי שלכולם יש זכויות על הגג, לכן היכולת לבצע בניה על גג, היא קטנה יותר. ניתן ליצור תוספת בניה על הגג, עם שאר השכנים מסכימים לכך ורק על פי האחוז אשר שייך לנו. במידה ואנחנו מעוניינים להשתמש בחלק גדול יותר, הרי שאנחנו צריכים לבקש אישור משאר השכנים וייתכן שאף נצטרך לשלם על כך.

בניה על גג, היא אופציה אידיאלית עבור מי שלא יכול להתרחב לצדדים או מי שיש לו גג אך לא בשימוש, למשל בבתים פרטיים שהגג הוא רעפים או גג סגור. אם מדובר בגג פתוח, אז ניתן לסגור אותו, בין אם בבנייה קלה או בכל אפשרות אחרת. בדרך כלל, תוספת בניה על גג מיועדות לחדרים מסוגים שונים, החל ממחסנים, חדר עבודה, חדר לילדים או יחידת דיור לאורחים. מן הסתם, חדר זה יצטרך לקבל את כל התשתיות הנדרשות, חשמל, מים, מיזוג ושאר התשתיות אשר משמשות את המבנה. לכן מדובר בעבודת שיפוץ לא מסובכת אך גם לא קטנה.

אם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור תוספת קומה לבית פרטי או עבור בניה על גג, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן לפנות אל אופקים קבלני בניין בטלפון או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעבוד איתכם. 

 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה