בניית ממדים

מאז מלחמת המפרץ בשנת 1991 כל בית ישראלי מחויב בממ"ד (ראשי תיבות של מרחב דירתי מוגן). עם זאת בניית ממדים אינה משימה פשוטה ויש להשאירה לידי אנשי המקצוע בלבד. אנחנו ממליצים לכם להמשיך בקריאה כדי לדעת למה בניית ממדים היא מורכבת ולמי לפנות. 
 
תקנים מחמירים
בניית ממדים מצריכה עמידה בתקנים מחמירים של הג"א ופיקוד העורף למשל : (רשימה חלקית):
רצפה ותקרה מבטון מזוין
דלת הדף שכוללת פח בעובי 3 מ"מ ללא סף בולט, חלון פנימי מאלומיניום עם זיגוג בעובי 9.52 מ"מ עשוי פולי קרבונט (הידוע בשמו חלון זכוכית כנף), חלון הדף רסיסים מסוג חלון חד כנפי חיצוני שעשוי מפלדה בעובי 18 מ"מ, שלושה צינורות אוורור לפי התקן הישראלי שמספרו 4422
נקודות חשמל שכוללות לפחות נקודות חשמל למאור ולמנורת חירום
נקודות תקשורות לטלפון ולטלויזיה
טיח לפי התקן הישראלי
כמו כן בבניית ממדים יש לדאוג לצביעה פנימית וחיצונית ולאיטום של הגג ובמילים אחרות – העסק מורכב ולכן יש להשאירו לידי המומחים בלבד. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לדעת למי פונים. 
 
אז למי פונים?
אם אתם מעוניינים בבניית ממד עליכם לפנות לטובים ביותר כדי להגן על בני משפחתכם. למעשה, בניית ממד היא עניין של חיים ומוות כי הוא יגן עליכם בשעת הצורך. האמת היא שכל חלטורה בתחום זה תעלה לכם ביוקר רב, הן מבחינה כספית והן מבחינה אישית. לקנות בזול עולה ביוקר?

בתחום הממדים בטוי זה מקבל תוקף משמעות
לכן, אנחנו ממליצים לפנות לחברת אפקים שמתמחה בתחום זה עוד מראשיתו. החברה מבצעת פרויקטים שונים בכל רחבי הארץ בתחום הממדים ומספקת שירותי תחזוקה ובנוי. החברה מתמחה בבנייה של ממדים בבתים חדשים וישנים וכל הממדים שהיא בונה מאושרים כחוק, כלומר על ידי פיקוד העורף.
 
אז מה עושים?
 אם גם אתם רוצים להיות בטוחים בממד איכותי פשוט תפנו למומחים של אפקים. אנשי החברה עומדים לרשותכם בטלפון שמספרו  072-33-80-713ובכתובת המיל הזו ofakim3@walla.co.il.

אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים ובעיקר בטוחים כי יש לכם עסק עם מומחים. החברה מבצעת פרויקטים שונים ברחבי הארץ ובונה ממדים במבנים מסחריים, תעשייתיים, עסקיים ופרטיים ויש לה מוניטין שמבוסס על שנות נסיון רבות. למעשה, לחברה אין מתחרים בתחום האמינות, המקצועיות, השירות ללקוח, עמידה בלוחות זמנים ובעיקר איכות ומצוינות
 
לישון בשקט כל לילה
אם גם אתם רוצים לישון בשקט כל לילה אל תתפשרו ופנו לאפקים. בחברה עובדים בשיתוף פעולה עם מהנדסים, מפקחים ואדריכלים כך שאתם תהיו רגועים ושקטים. החברה מבצעת עבודות בכל סדרי הגודל, המורכבות וההיקף ומתאימה את עצמה ללקוח ולא להיפך. 
 
אל תחכו שהאיום האיראני יהפוך למציאות והבטיחו את עצמכם עוד היום באמצעות ממד איכותי. המומחים של אפקים מחכים לכם אז מה איתכם?
 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה