התחדשות עירונית

אם גם אתם גרים בשכונה שמתוכנן בה תהליך של התחדשות עירונית הגעתם למקום הנכון.  אנחנו נספק לכם את כל התשובות לגבי התחדשות עירונית וגם נסביר למי כדאי לפנות. בקיצור – יש למה לחכות וכדאי להמשיך לקרוא כי מחכות לכם הפתעות נעימות בטקסט .
 
מה זאת התחדשות עירונית?
התחדשות עירונית היא תהליך שבו מחדשים את פניהן של שכונות עירוניות מסוימות (פינוי בנוי למשל) , לרוב שכונות ישנות עם בתים ישנים עם דירות קטנות שאינן מותאמות לחיים המודרניים. תהליך זה כולל לעיתים אופציה של חיזוק מבנים (תמ"א 38) כהגנה מפני רעידות אדמה.
ואגב, חיזוק מבנים אינו מותרות אלא הכרח אמיתי כי הסטטיסטיקה לא משקרת : ישראל סובלת מרעידת אדמה חזקה פעם ב-100 שנה בממוצע והאחרונה הייתה לפני 97 שנים. לזה קוראים הדקה ה-90 ובתחום הזה גם כל הקלישאות האחרות נכונות : השעון מתקתק, כל עכבה אינה לטובה וגם המהירות אינה מהשטן.
 
אז מה עושים?
אנחנו ממליצים לפנות למומחים של חברת אפקים כי למשל פנוי בנוי מוגבל בזמן (6 שנים בלבד). פרויקט זה פותר שתי בעיות בבת אחת או אם תרצו שתי ציפורים במכה אחת (עוד קלישאה נכונה): 
  • פתרון הבעייה של העדר שטחים פתוחים במרכזי הערים שלא מאפשרת בנייה חדשה.
  • פתרון הבעייה של בתים קטנים שנבנו בשיטות בנייה שאינן מתאימות לצרכים המודרנים.
 
למעשה, פנוי בנוי היא רק אופציה אחת בתחום של ההתחדשות העירונית וניתן לבחור באופציה נוספת : תמ"א 38 שעליה דיברנו קודם כאופציה יחידה או כתוספת לפינוי בנוי. כמובן שהאפשרות השנייה היא המועדפת כי אתם נהנים בפעולה אחת מכל היתרונות.
 
למה אפקים?
הבחירה בחברת אפקים היא טבעית ופשוטה כי החברה מתמחה בפרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית. לחברה יותר מ-30 שנים של נסיון בכל רחבי הארץ כולל במרכז, בשפלה ובפריפריה.
המוניטין של החברה מבוסס על היתרונות שהחברה מספקת ללקוחותיה : אמינות, עמידה בלוחות זמנים, יחס אישי לכל לקוח, איכות ובעיקר מקצועיות ללא פשרות. החברה משתפת פעולה עם מהנדסים, מפקחים ואדריכלים מובילים כך שאתם בידיים הכי טובות שתוכלו לבקש.
 
איך פונים?
למזלכם הפנייה לחברת אפקים היא פשוטה להפליא ועליכם לבחור בין ארבע אפשרויות:
  • פנייה באמצעות הטלפון שמספרו 72-33-80-7130
  • פנייה באמצעות המייל שכתובתו ofakim3@walla.co.il
  • השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה
  • הגעה למשרדי החברה ברוטשילד 107 בפתח תקווה.
 
בכל אפשרות שתבחרו אתם תזכו למענה מקצועי, יעיל ומהיר ותקבלו את מלוא תשומת הלב כאילו הייתם סלבריטי ולא אדם מהישוב. ואגב, אתם מוזמנים לספר למומחי אפקים מה החלומות שלכם בתחום הבנייה מסיבה אחת : הם מתמחים בהפיכת חלומות למציאות בכל קנה מידה, בכל היקף וגודל ובכל רמת מורכבות. זו ההזדמנות שלכם להכות את המומחה.
אז למה אתם מחכים?  

 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה