מתגוררים בבניין משותף? אולי רב קומות? רוצים שהבניין יטופל על הצד הטוב ביותר? אם התשובות לשאלות הללו הינן כן, וודאי תבינו מדוע חברות אחזקה לבתים משותפים הן כה חיוניות, במיוחד בעבור הדיירים הדואגים לטיפוח הבניין, טיפול בנזקים או פגעים וכל מי שחשוב לו להתגורר בבניין נקי ומסודר.
מדוע תחזוקת מבנים היא כה חשובה?
חברות אחזקה לבתים משותפים עושות את כל מה שלדיירים אין או את הזמן, הרצון או היכולת לעשות. הרי בין כה וכה לא חסרות מטלות בחיים, ואנשים רבים עובדים שעות רבות, ומה קורה כשהם מגיעים הביתה? האם ירצו להתמודד עם פיצוץ בצינור המים? עם תקלה רצינית במערכות החשמל? הרי כשהם מגיעים לבית מהעבודה כל שהם ירצו הוא קצת שקט ושלווה.
חברה לניהול בתים משותפים היא זו שתהיה אחראית על כל דבר הטעון טיפול במבנה המשותף, והיא גם תדאג להביא איש מקצוע מנוסה, מיומן שמבצע את העבודות במהירות ויעילות. אחזקות בתים משותפים זוהי איננה עבודה המתאימה לדיירים, בין אם בשל חוסר זמן או בשל כל סיבה אחרת, הגיע הזמן להפקיד את המלאכה בידי חברת שירותי אחזקת בתים משותפים.
כיצד מתבצעת עבודת האחזקה?
חברות אחזקה לבתים משותפים הינן חברות בעלות ניסיון בתחום והן עובדות ביחד עם שורה של אנשי מקצוע רלוונטיים. חברת אחזקה לבתים משותפים חייבת להיות זמינה בכל עת נתונה, גם בשעות הלילה, חגים ומועדים שכן לעולם אין לדעת מתי תתעורר בעיה אשר בשלה נדרש להזעיק איש מקצוע.
חברה לניהול בתים משותפים מתפקידה לשמור על הבניין, הן בכל הקשור לניקיונו, סידורו וארגונו והן בכל הקשור לטיפול בבעיות שונות אשר יכולות להיות קשורות למערכת החשמל, או אז כמובן שהן יזמינו חשמלאי מקצועי ובעל ניסיון, לעיתים צצות להן אי אילו בעיות הקשורות לצנרת המים של הבניין, אז יהיה על החברה להזמין שרברב מומחה ועוד, רשימת אנשי המקצוע המעורבים בתחזוקת הבניין היא ארוכה, וביניהם: מדבירים, זפתים, טכנאי מעליות, גננים, אנשי ניקיון, וכמובן, גם רואי חשבון ועו"ד נמצאים בתמונה, כאשר עליהם לדאוג להתנהלות הפיננסית ולמאזן הכספי של כל דיירי הבניין.
האם זה לא יותר מידיי יקר?
אמת היא, שירותי אחזקת בתים משותפים כמובן כרוכים בעלות כספית, אולם היא בהחלט איננה גבוהה בתמורה למה שהדיירים יקבלו, וחשוב לזכור כי העלות הכוללת מתחלקת בין כל דיירי הבניין המשותף. ובנוסף, עלות השכרת שירותיהן של  חברות אחזקה לבתים משותפים, לא פשוט לאמוד. זאת מכיוון שלעולם אי אפשר לדעת מה היה קורה לולא איש מקצוע הגיע בזמן אמת לטפל בבעיה.
זאת ועוד, חברת אחזקה לבתים משותפים מעניקה שירותי מניעה אשר בין היתר נועדו להקדים תרופה למכה. כך, באמצעות טיפול רציף ושוטף בבניין, חברות אחזקה לבתים משותפים מבטיחות לדיירי הבית איכות חיים, וגם מגורים בנכס השומר על ערכו הנדל"ני.
חברה מומלצת, מקצועית ואמינה
מחפשים חברות אחזקה לבתים משותפים? הגעתם למקום הנכון! חברת אפקים היא חברה וותיקה ומוכרת, אשר צברה לעצמה מוניטין מעולה במהלך השנים. חברת אפקים קשובה לרצונות ודרישות לקוחותיה, אנשיה זמינים כל העת להעניק שירות, חברה אשר חרטה על דגלה את נס ההגינות, אמינות והשקיפות אל מול הלקוח.
אפקים עובדים בשיתוף פעולה מלא עם שורה של אנשי מקצוע רלוונטיים לתחום אחזקת בניינים כאשר המטרה היא לחסוך מכם כמה שיותר זמן, כאבי ראש, עצבים, ופשוט לאפשר לכם לחזור מתום עוד יום עבודה לבניין מגורים מסודר, מטופח ומטופל, בוהק בניקיונו, כאשר הכל עובד כמו שצריך. למעט המקצועיות, המסירות והאכפתיות של עובדי החברה, היא מציעה את שירותי האחזקה במחירים סבירים בהחלט. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות!

חברות אחזקה לבתים משותפים

נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה