בשנים האחרונות מוקמים יותר ויותר מגדלי מגורים רבי קומות, זוהי מגמה בולטת, ולא רק בעיר תל אביב. בבניינים הללו מתגוררים לא מעט דיירים, ועל מנת שהכל יתוחזק כנדרש ושדיירי הבניין ייהנו מאיכות חיים גבוהה, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת אחזקת מבנים.
במה עוסקת חברה שכזו?
חברת אחזקת מבנים כשמה היא, היא אחראית על תחזוקתו של הבניין ומכל היבט אפשרי. לא עוד כאבי ראש לדיירים שבין כה וכה רובם קצרים בזמן, עסוקים וגם אינם בעלי הידע הנדרש לתחזוקת מבנה. אילו שירותי החזקת בתים ניתנים? ובכן מדובר במכלול שלם ומקיף של שירותים: חברת ניהול בתים אחראית על גביית דמי ועד בית, ניהול חשבונות דיירי הבניין, היא מעניקה שירותי גינון וניקיון, אחראית על מערכת האינסטלציה של הבניין, ניקיון חדר האשפה, ניקוי חלונות, הכנת הגג לקראת בוא ימות החורף וכאן זה עדיין לא הסתיים.
חברת ניהול בתים תדאג להדברה תקופתית של הבניין, היא אחראית על תחזוקת המעלית, מערכת החשמל, תאורה, ובנוסף, עובדי החברה המנוסים והמקצועיים תמיד יוכלו לסייע במציאת מתן פתרונות לבעיות כאלה ואחרות.
אין בניין שלא נדרשת לו תחזוקה
אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, וודאי תדעו להעריך עד כמה שירותי אחזקת בתים היא חשובה. בניין שהוא מוזנח, גם הערך הנדל"ני שלו ירד בסופו של דבר. ככלל, חברת אחזקת בתים מודעת היטב לכך שכל מבנה באשר הוא נדרש לתחזוקה, אולם לא כל הבניינים הם זהים או נבנו באותה השנה, כך שלכל בניין צרכים משלו. גם את רמת האחזקה יש להתאים לבניין, סביר להניח שבנייניי משרדים ידרשו לאחזקה שוטפת יותר.
באיזו חברה כדאי לבחור?
בארץ ישנן לא מעט חברות העוסקות בתחום שירותי אחזקת מבנים, והתחרותיות ביניהם היא גדולה, מה שרק מיטיב עם כיסו של הצרכן. עוד טרם בוחרים חברת אחזקת בתים, יש לבדוק אילו שירותים בדיוק היא מציעה, מהי העלות הכוללת של שירותיה, עד כמה היא זמינה ורצוי גם להסתמך על המלצות של חברים או מכרים. אחזקת בית איננה עניין של מה בכך ותקלות או אי אילו מפגעים עלולים לצוץ גם בשעות הלילה, ולכן מומלץ לבחור חברת אחזקת בתים הפועלת לאורך כל שעות היממה, והיה ונוצר מצב חרום, תמיד יהיה מי שיגיע ויטפל בבעיה.
כמו כן, תחזוקת בית היא מכלול שלם של שירותים, וכדאי לבחור בחברה המעניקה את כל השירותים האפשריים, כגון: תחזוקה של מערכות החשמל של הבניין, טיפולים שוטפים במערכת האינסטלציה, ביוב ומים, חברה שתהיה אחראית לבדוק את מצב המעליות על דרך שגרה, אחראית על מערכות כיבוי האש של הבניין, וכמו כן, חברת אחזקת בתים שתהיה אחראית על ניקיון חדר המדרגות, הלובי, חדרי האשפה וכזו המעסיקה גננים מקצועיים.
אין צורך לחשוב יותר מידיי
מהססים? אין צורך לחשוב יותר מידיי. תחזוקת בית היא הכרח המציאות אם אתם מעוניינים להתגורר בבניין מטופח ומטופל שהכל בו פועל כראוי. אחזקת בית היא זו שתאפשר לכם לישון בראש שקט מבלי לדאוג כיוון שדיירים לא שילמו את דמי ועד הבית או שלא יגיע טכנאי מעליות לתיקון מהיר של עלית שנתקעה.
חברה מומלצת
חברת א. אפקים הינה בין היתר חברת אחזקת בתים ותיקה ובעלת שם. החברה מבטיחה ללקוחותיה שירות מהיר, זמינות לאורך כל שעות היממה ולאורך כל ימות השבוע, כאשר כל השירותים הינם איכותיים וניתנים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. אפקים היא חברת אחזקת בתים שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות, הפועלת אל מול לקוחותיה בהגינות, שקיפות ואדיבות, אנו בהחלט משקיעים את  הטוב ביותר בכדי לאפשר לדיירים איכות חיים גבוהה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות!

חברת אחזקת בתים

נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה