חיזוק מבנים ישנים

אם גם אתם חוששים מרעידות אדמה בישראל הצדק אתכם. בטח תשמחו לדעת שניתן להגן על הנכסים שלכם באמצעות חיזוק מבנים ישנים. המשיכו לקרוא וגלו כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על חיזוק מבנים ישנים. במקרה הזה ידע הוא לא כוח אלא גם יכול להציל את חייכם.
 

הכרח ולא מותרות
מדינת ישראל נמצאת לאורך השבר הסורי אפריקאי ומודעת לפורענות בתחום רעידות האדמה. למעשה, רעידת אדמה חזקה פוקדת את המדינה בממוצע פעם במאה שנה ולאחרונה זה קרה ב-1920. אם תעשו חשבון פשוט תגלו שאנחנו בדרך לרעידת אדמה חזקה בשנים הקרובות, כך שחיזוק מבנים ישנים הוא הכרח ולא מותרות.
כבר ב-1975 חוקק חוק למניעת בנייה של בתים חדשים שאינם מוגנים מפני רעידות אדמה, אך מכיוון שהוא התחיל להיות מיושם רק ב-1980 ייתכן והנכס שלכם ואתם בסכנה. לכן, אם הנכס שלכם נבנה לפני שנת 1980 הגיע הזמן לבצע בו חיזוק מבנים ישנים.
 
לפנות לטובים ביותר
מכירים את תוכנית תמ"א 38 שמטרתה חיזוק של מבנים ישנים מפני רעידות אדמה?  בתכנית זו עוברים מבנים קיימים שנויים שמחזקים את היסודות שלהם כהגנה מפני רעידות אדמה. עם זאת, התכנית נכנסה לתוקפה רק בשנות האלפיים כך שאתם ובני משפחתם בסכנה אמיתית.
אנחנו ממליצים לפנות בכל שאלה ליזמי נדל"ן שנחשבים לטובים ביותר בתחום זה – חברת אפקים. החברה מתמחה בשיקום מבנים ובחיזוקם מפני רעידות אדמה ויש לה 30 שנות נסיון בתחום. החברה אינה כוללת רק יזמי נדל"ן אלא הרבה יותר מכך : אנשי החברה יציעו לכם תוכניות לשיקום הנכס שלכם וידאגו להוציאה לפועל.
 
אתם בידיים טובות
לחברה יש סיווג קבלני ג'5 שמשמעו שהחברה אינה מוגבלת בבנייה של מבנים כלשהם. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים בכל רחבי הארץ בתחום המסחרי, תעשייתי, עסקי ופרטי כך שאתם בידיים טובות. המוניטין של החברה מבוסס על אמינות, עמידה בלוחות זמנים, יחס אישי לכל לקוח ומעל הכל איכות ומקצועיות
וזה לא הכל כי בחברה קשובים לצרכים של כל לקוח ולקוח והופכים חלומות למציאות. כמובן שכל עבודת החברה נעשית בצמוד לאנשי מקצוע בתחום זה : מהנדס, מפקד ואדריכל כך שאתם יכולים להסיר דאגות מלבכם.
 
ומה עוד?
החברה היא דינאמית וגמישה ומתאימה את עצמה לכל עבודה בכל סדר גודל ובכל היקף, כלומר החברה יכולה לטפל בפרויקטים פשוטים מצד אחד ובפרויקטים מורכבים מצד שני. אתם מוזמנים ליצור קשר ולהכות את המומחה:
וכמובן ניתן גם להשאיר הודעה בדף האינטרנט של החברה או להגיע פיזית למשרדיהם בפ"ת. הכניסו את הכתובת הבאה לוייז : רוטשילד 107, פתח תקווה.
אז אל תחכו לרעידת האדמה שתפתיע אתכם וצרו קשר עוד היום. הנכס שלכם ובני המשפחה יגידו לכם תודה.
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה