חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

אם אתם הולכים לאיבוד בין עשרות החברות ליזמות נדלן בארץ אתם לא לבד. כמו בכל תחום גם בתחום יזמות נדלן יש מקצועיים ומקצועיים פחות והבחירה קשה. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לברור את הטובה ביותר מבין החברות ליזמות נדלן בנוגע לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. אולי תתפלאו אבל זו משימה הרבה יותר קשה ממה שנדמה לכם.
 
איך בוחרים חברה אחת מבין עשרות חברות בתחום יזמות נדלן וב
תחום חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה?
כדי להקל עליכם את הבחירה צמצמנו את הקריטריונים ל-4 :
  1. פגשו את אנשי החברה באופן אישי והכירו אותם לעומק. למעשה, אין מראה טוב ממראה עיניים גם בתחום זה
  2. בחנו את תיק העבודות של היזם או החברה. למשל : יש חברות שאנשיהן הם יזמי תמ"א 38 אבל לא מתמחים בהתחדשות עירונית ולהפך. תיק העבודות יאפשר לכם להכיר את תחום מומחיותה של החברה, לראות את סדר הגודל של הפרויקטים בהם היא הייתה מעורבת, להכיר את אזורי פעילותה ובעיקר לראות במו עיניכם את התוצאות בשטח.
  3. הקפידו על האותיות הקטנות בחוזה. בדקו לעומק מה נדרש מכם ומה נדרש מהחברה, מה לוח הזמנים, מה תקבלו ומה המימון שנדרש מכם אם בכלל.
  4. הקפידו על ערבויות. למשל כאשר מדובר בנושא פינוי בינוי, יזמי תמ"א 38 ובנושא חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, אזהרה זו חשובה במיוחד מסיבה אחת : העדר ערבויות ישאיר אתכם קרחים מכאן ומכאן (בלי כסף ובלי דירה) ולעיתים קרובות אפילו ברחוב. ואל תתביישו לבקש ערבות כי זו דרככם לוודא את חוזקה הכלכלי של חברת היזמות.
 
אז מה עושים?
אולי תתפלאו שוב אבל מצאנו חברת נדל"ן שעונה על כל הקריטריונים האלה ואפילו יותר . לחברה קוראים אפקים וזה המקום לפרט בהתאם לקריטריונים שפרטנו לעיל (רשימה חלקית בלבד):
  1. אנשי החברה עומדים לרשותכם ברוטשילד 107 בפתח תקווה וישמחו לפגוש אתכם
  2. תיק העבודות של החברה עמוס וגדוש כיאה לחברה עם 30 שנות נסיון בתחום הבנייה. החברה מבצעת פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי, התחדשות עירונית, חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה ועוד. החברה מבצעת פרויקטים בכל סדר גודל, היקף ורמת מורכבות ופועלת בכל רחבי הארץ.
  3. החברה מקפידה על לוחות הזמנים שנקבעו בחוזה, על איכות, מקצועיות ויחס חם ללקוחותיה כך שמבחינתם האותיות הקטנות הן קו מנחה ולא המלצה.
 
וזה לא הכל
למעשה, זוהי רק ההתחלה כי אנשי החברה עומדים לרשותכם בכל שאלה באמצעי התקשורת הבאים :
  1. באמצעות הטלפון שמספרו 072-33-80-713
  2. באמצעות הדואר האלקטרוני שכתובתו ofakim3@walla.co.il
  3. באמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה
 
בכל אופציה שתבחרו תזכו למענה מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל ואנחנו בטוחים שגם אתם תצטרפו לעשרות ומאות לקוחותיה המרוצים בכל רחבי הארץ. אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר וצרו קשר עם חברת אפקים. למה אתם לעזאזל מחכים?
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה