יזמי נדל"ן

בישראל פועלות עשרות אם לא מאות חברות יזמות נדל"ן. חברות אלו, גדולות כקטנות, אחראיות על שורה של פרויקטים בתחום, החל מבניית שכונות ומבנים חדשים, בניית מוסדות ציבור ומרכזי קניות, שיפוץ מבנים על פי תוכנית תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד שורה של תוכניות נדל"ן שונות.
יזמי נדל"ן הם בדרך כלל אנשים שמאתרים אפשרות אטרקטיבית לבנייה או לשדרוג מבנה קיים, רוכשים את השטח או מציעים לדיירים אשר מתגוררים בו לבצע את הפרויקט, כשהם אחראים עליו ולעיתים גם נהנים מזכויות מסוימות על המבנה בתום הפרויקט.
השאלה הגדולה היא, כיצד בוחרים יזם בניה לפרויקטים של נדל"ן. כיצד מחליטים לעבוד עם יזם מסוים ולא עם יזם אחר. יש מספר פרמטרים שיכולים לעזור בנושא, וחשוב מאוד לשים לב אליהם, על מנת שיהיה ניתן לעבור עם היזמים הטובים והאמינים ביותר בתחום.

ראשית, כשבוחרים יזם בניה מתוך יזמין נדל"ן שונים, חשוב לפגוש את כול היזמים הפוטנציאליים איתם חושבים לעבוד. רק באמצעות שיחה והיכרות איתם, ניתן להכריע, מי מבניהם המתאים ביותר.

שנית, יש לבחון את תיק העבודות של היזם. כלומר, יש לבחון באילו פרויקטים הוא התעסק בעבר, באיזה סדר גודל מדובר, באילו אזורים, מי היה קהל היעד שלו וכן מה היות תוצאותיו הסופיות של הפרויקט.

שלוש, חשוב מאוד להקפיד על החוזה אשר סוגרים עם החברה בסופו של דבר. יש לבחון מה החברה מציעה, באילו תנאים, איזה מימון נדרש, מה הזכויות שמקבלים, מה הם לוחות הזמנים וכל נקודה אחרת שמבססת את הזכויות של הדיירים מול חברות יזמות נדל"ן.
ארבע, מאחר והיינו עדים לא פעם, ליזמי נדל"ן או יזם בניה אשר הבטיח הרבה אך לא יכול היה לעמוד בהבטחותיו מבחינה כלכלית, חשוב לבחון מה הערבויות שהוא מציע בעת העסקה. לא ניתן לבצע עסקה עם מישהו שעלול להשאיר את הדיירים מבלי כלום. לכן נכון, לבצע עסקה אך ורק כשיודעים מה המצב הכלכלי של החברה או של היזם. כמובן שיש גם לבחון מה המצב הכספי שלנו כשאנחנו עומדים לבצע את העסקה.

חברת אופקים קבלני בניין היא אחת מחברות יזמות נדל"ן המובילה בישראל, החברה פועלת באזורים ובערים רבות. לחברה צוות קבלנים ויזמי נדל"ן מובילים, ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אצלנו תקבלו תנאים אטרקטיביים ושירות איכותי. 

 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה