מדריך פינוי בינוי

אם גם אתם גרים בשכונה שהולכת לקראת תהליך של פינוי בינוי כדאי שתמשיכו לקרוא. אנחנו נספק לכם מדריך פינוי בינוי שיאפשר לכם לצלוח את התהליך בשלום . וכמו כל מדריך גם מדריך פינוי בינוי שלנו מתחיל בהגדרות ובשאילת שאלות. אל תדאגו כי אנחנו מבטיחים גם לספק את התשובות.
 
מה זה פינוי בינוי?
פנוי בנוי הוא פרויקט של התחדשות עירונית שכולל שני שלבים : הריסת בתי מגורים ישנים והקמת מבנים חדשים על חורבותיהם. תושבי המקום נהנים מבתים חדשים וזוכים לפצויים ולזכויות שונות מהקבלנים, למשל היתרים לבנייה של בתי מגורים נוספים שאותם הם יכולים למכור לכל המרבה במחיר.
הרעיון נוצר כדי לפתור שתי בעיות במקביל :
  1. שבמרכזי הערים בישראל אין מספיק שטחים פתוחים, כך שקשה עד בלתי אפשרי לבנות שכונות חדשות
  2. הבתים הקיימים במרכזי הערים הם ישנים וקטנים ונבנו בשיטות בנייה ישנות, כלומר אינם מתאימים לצרכים של תושביהם כיום.
 
כדאי או לא?
אם אתם מתלבטים לגבי פנוי-בנוי בשכונה שלכם אנא צרו קשר עם חברת אפקים. החברה תשלח אליכם מדריך פינוי בינוי שיסביר לכם את עיקרי הדברים. מדריך פינוי בינוי יאפשר לכם לשטוח את טענותיכם ויגרום לכם להבין שאתם רק מרויחים : גם שינוי פני השכונה, גם התחדשות עירונית וגם כניסה של כוחות כלכליים חדשים וחזקים .
למעשה, השאלה האמיתית היא לא האם כדאי לבצע זאת אלא מי יבצע פנוי-בנוי. למזלכם בתחום זה התשובה פשוטה כי חברת אפקים מתמחה במיוחד בתחום זה. לחברה זו יותר מ-30 שנות נסיון ויש לה מוניטין ללא עוררין.
 
הטובה ביותר בתחומה
חברת אפקים נחשבת לטובה ביותר בתחומה ולא בכדי והיא ביצעה פרויקטים רבים בערים רבות, הן ערים גדולות ומרכזיות והן ערים קטנות ופריפריאליות. עם זאת, עליכם להזדרז כי תוקף של צו עירוני בנושא תקף ל-6 שנים בלבד.

אבל ברגע שניתן האות וכל הדיירים מסכימים אתם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר : החברה תבצע את הפרויקט באמינות, במקצועיות, תעמוד בלוח הזמנים שנקבע ותעניק יחס אישי לכל דייר ודייר. וכמובן שבסופו של דבר אתם תיהנו מבניין חדש איכותי ומושלם.
 
למי לפנות?
גם בתחום זה התשובה פשוטה כי עומדים לרשותכם שני אמצעי תקשורת : הטלפון והדואר האלקטרוני. אתם יכולים להתקשר למספר 072-33-80-713 או לשלוח מייל לכתובת  
ofakim3@walla.co.il.

אנחנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים כמו עשרות ומאות לקוחות החברה בתחום המסחרי, תעשייתי, עסקי ופרטי בפרויקטים גדולים וקטנים, מורכבים ופשוטים. כי בינינו – חברה שעובדת בצמוד למהנדס, מפקח ואדריכל בתכנון ובבניית ביתכם החדש לא יכולה שלא להגשים חלומות ולהפוך מציאות לפנטזיה.

אז במקרה הזה – כל עכבה אינה לטובה והמהירות אינה מהשטן. השעון מתקתק ויש לרשותכם רק 6 שנים אז קדימה לאפקים.
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה