אם אתם מתגוררים באחד מהמגדלים רבי הקומות שצצו בהמוניהם בכל רחבי הארץ, ואתם רוצים שהבניין יתוחזק כראוי, יטופל באופן רציף ויהיה מי שיטפח אותו, מן הסתם יהיה עליכם לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת בניינים. רק באמצעות שירותיה של חברה כזו, לפחות דאגה אחת תוסר מעל לבכם, ולכם יובטחו מגורים בבניין מטופח, נקי ובעל מראה אטרקטיבי ואסתטי.
כיצד מתחזקים בניינים?
אחזקות בניינים זוהי איננה מלאכה של מה בכך, במיוחד כאשר מדובר בבניינים רבי קומות ומרובי דיירים. לא חייבים להיות אלה רק בנייני מגורים, אלא גם מוסדות ציבוריים, רשויות ועוד. חברת אחזקת בניינים עובדת עם כל אנשי המקצוע הרלוונטיים לתחזוקת הבניין.
חברת אחזקה לבניינים מעסיקה גם אנשי אינסטלציה, האחראים לתחזוקת מערכות המים והביוב, חשמלאים המטפלים בכל בעיה הנוגעת למערכת החשמל של הבניין ולתאורה, אנשי ניקיון יסודיים, גננים שידאגו לכך שגינת הבניין תיראה מטופחת ופורחת, טכנאי מעלית וכל גורם מקצועי אחר שיכול לסייע במלאכת תחזוקת הבניין.
בנוסף, חברות אחזקת בניינים עובדות בשיתוף פעולה מלא עם עו"ד ורואי חשבון, הם אלה שאחראים על ההתנהלות הפיננסית, בודקים הוצאות מול הכנסות, ועל הדרך הם גם ידעו לגבות דמי וועד בית מכל אותם דיירים סרבנים.
מדוע זה כה חשוב?
ניהול ואחזקת בניינים הינם חשובים מאין כמותם, על מנת להבטיח לדיירים איכות חיים גבוהה ובכדי למנוע נזקים שעלולים להופיע במקרים בהם הבניין הוזנח ולא טופל כנדרש. חברות ניהול ואחזקת בניינים, בסופו של דבר דואגות לשמר את ערך הנכס או אפילו לשבח אותו. אחזקות בניינים מצריכות לא רק הרבה זמן פנוי, מה שאין לרוב הדיירים, אלא גם מקצועיות בתחומים שונים ואכן, חברת אחזקת בניינים עובדת אך ורק עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות.
אבל זה עולה כסף...
נכון, חברות ניהול ואחזקת בניינים גובות כסף בעבור שירותיהן, אולם בסופו של דבר ומכיוון שהן מתחזקות את הבניין על דרך שגרה, ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף לשיפוץ או שיקום הבניין מכיוון שהוא מוזנח ולא מטופל. חברת אחזקה לבניינים גובה בעבור שירותיה מחירים סבירים בהחלט, במיוחד לאור העובדה שהעלות מתחלקת בין הרבה דיירים, ומכיוון שקיימות לא מעט חברות אחזקת בניינים, תמיד מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות בין המחירים אותן גובות החברות הללו. עם זאת, בהחלט לא כדאי להתפתות לזולים ביותר.
אין מדובר במותרות
והיה והחלטתם פה אחד לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת בניינים, אין זה אומר כי מדובר בבניין בו גרים דיירים מפונקים או עצלים המחפשים אחרי חיי מותרות. שירותי ניהול ואחזקת בניינים הינם שירותים אלמנטריים ונדרשים לכל בניין מגורים באשר הוא, והיה ולא תדאגו לטפל בנזקים בזמן, או שלא תדאגו לניקיון הבניין וטיפול בגינה, הוא לא יאפשר את אותה איכות חיים עליה חלמו הדיירים עוד טרם רכשו דירה בבניין, ולרוב מדובר בדירות שערכן הכספי הוא רב.
לפנות אל המובילים בתחום
מחפשים חברת האמונה על תחזוקת בניינים? הגעתם למקום הנכון! חברת אפקים הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון רב בכל הקשור לענף הבנייה, יזמות וגם לתחזוקה של מבנים, הן פרטיים והן ציבוריים. חברת אפקים עובדת עם אנשי מקצוע איכותיים ואמינים שידאגו במהירות ויעילות לטפל בכל בעיה. היא זמינה לאורך כל ימות השבוע ולאורך כל שעות היממה, קשובה לדרישות הדיירים, ופועלת מתוך הגינות ואמינות. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ושירות אדיב!

ניהול ואחזקת בניינים

נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה