עבודות שיפוץ

בממוצע כל משק בית מבצע שיפוץ אחת לעשרים שנה, שיפוץ זה יכול לכלול חדרים ספציפיים, בעיקר מטבח ושירותים, או שיפוץ כללי של כל הבית במטרה לשנות את המבנה הפנימי (ולעיתים גם החיצוני שלו), להגדיל ולהרחיב אותו ככל שניתן ולשפר את איכות החיים של הדיירים המתגוררים בו.
עבודות שיפוץ מתבצעות לרוב, כשקיימת תחושה שהמבנה כבר לא משרת את דייריו כפי שהם היו מעוניינים בכך, זה יכול לנבוע משחיקה בחדרים מסוימים (כאמור, זה בא לידי ביטוי במטבח ובשירותים), זה יכול לנבוע מהעובדה שמספר הדיירים בבית השתנה (גדל או קטן) ויש צורך בשינוי, אך לא פעם עבודות בנייה ושיפוצים מתבצעות במטרה למכור את המבנה, כלומר, מבצעים שיפוץ כללי במטרה לשנות אותו ולאחר מכן למכור אותו במחיר גבוה יותר מערכו לפני השיפוץ. כמובן שהערך החדש אמור לכלול גם את ערך השיפוץ, במטרה להחזיר את ההוצאה שבוצעה.
עבודות שיפוץ באות לידי ביטוי בצורות שונות, הן יכולות לבוא לידי ביטוי בשינוי כללי של חדרים מסוימים, אם למשל מדובר על מטבח, הרי שהשיפוץ יכלול החלפה של השיש, קרמיקה, ארונות מטבח ומרצפות, במקרה של חדר אמבטיה השיפוץ יכלול החלפת אריחים, אסלה, כיור, אמבטיה, ובשני המקרים, ייתכן מאוד שהחדרים יורחבו, ובמקרה של המטבח אף ייתכן שנשבור קיר וניצור חיבור בין המטבח לסלון או לחדר אחר.
עבודות שיפוץ בחדרים אחרים, יכולות להתבצע בצורות שונות, למשל, שבירה או בנייה של קירות, הרחבת החדר או חלוקתו, יצירת פתחים חדשים למרפסת או לחלונות ועוד. בכל החדרים ניתן גם לבצע עבודות שיפוץ שכוללות שינוי בתשתיות הפנימיות, קרי חשמל, אינסטלציה, מיזוג ועוד, וכן החלפת מרצפות, צביעה ועוד.

עבודות בניה ושיפוצים אמורים להתבצע על ידי גורמים מקצועיים, אנשי בניין וקבלני שיפוץ מנוסים שמכירים את התחום היטב. מוטב שלא להיעזר בגורמים שאינם מוסמכים, כאלה שאינם למדו את התחום ואינם עובדים תחת חוזים והסכמי עבודה ברורים. עבודות שיפוץ הן מאוד יקרות בשביל שנסכים להעסיק בהן גורמים לא אמינים או לא מוסמכים.

חברת אופקים קבלני בניין, מעסיקה מומחים בתחום של עבודות בניין בכלל ועבודות שיפוצים בפרט. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. אצלנו תוכלו לקבל מידע מפורט אודות עבודות שיפוצים מסוגים שונים. הן עבודות שקשורות לשיפוץ מבנים פרטיים והן עבודות שקשורות לשיפוץ מבנים מסחריים או עסקיים. 

 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה