קבלני בניין רשומים

כשאנחנו ניגשים לעבודות בנייה, בין אם מדובר בשיפוץ של מבנה מגורים או מבנה עסקי, בין אם מדובר בהרחבת מרפסת שמש קיימת או הרחבת חדר אחר במבנה, עלינו לדעת שהקבלן אשר אחראי על ניהול העבודה, הוא קבלן מוסמך אשר יכול לבצע את העבודה מבחינה מקצועית וחוקית.
כל עבודה שקשורה בבניין, בוודאי אם מדובר בעבודות רציניות כמו בניית מרפסת או הרחבת מרפסת קיימת וכן תוספות בנייה מסוגים שונים, הן עבודות מורכבות אשר אם הן מתבצעות באופן לא מקצועי ולא מסודר, הרי שהתוצאה הסופית שלהן עלולה להיות רשלנית ולגרום לנו לשלם מחיר כבד, כולל מחיר בחיי אדם.

זו הסיבה שעלינו לעבוד אך ורק עם קבלני בניין רשומים. בהתאחדות הקבלנים (מה שמכונה כיום התאחדות בוני הארץ), אנחנו יכולים למצוא רשימה של כל הקבלנים הרשומים בישראל. מן הסתם, כשאנחנו בונים מבנה חדש הרי שאנחנו נעשה זאת רק על ידי העסקת קבלן רשום, אך נכון הדבר גם במקרה של שיפוץ או בניית הרחבה למבנה קיים.

עבודה עם קבלן רשום מעניקה לנו את הביטחון, שמדובר באיש מקצוע אשר למד את התחום והתנסה בו, איש מקצוע שיש לו ערבויות מקצועיות ואנחנו יכולים להיות רגועים לגבי הידע המקצועי שלו. כמובן שזה לא מבטיח דבר על האיכות, אך זה כן מבטיח שהוא רכש את הכלים הנדרשים בשביל להיות קבלן. כמו כן, במידה וקורה משהו, אנחנו יכולים לעבוד מול ההתאחדות וזו יכולה לפעול נגדו בדרכים שונות.
קבלני בניין רשומים אחראים בין היתר, על הקמת מבנים חדשים, שיקום מבנים קיימים, ביצוע עבודות שיפוץ, כגון, בניית מרפסת, הרחבת מרפסת שמש קיימת, הרחבת נכסים, בניית חדרים על הגג ועוד. קבלני בניין רשומים עובדים עם צוות בניין מוכר, עם אחראים על התקשרות עם אנשי מקצוע מתחומים שונים שמשתלבים בעבודת הבניין והם גם מנהלים את כל האופרציה במסגרת העבודה. לכן מוטב לנו לעבוד עם גורם מוסמך ומוכר, שאנחנו יכולים לסמוך עליו שינהל את האופרציה הזאת בצורה נכונה.

לסיום, אם אתם מחפשים קבלני בניין רשומים אתם מוזמנים לפנות אלינו, אופקים קבלני בניין. אנחנו מתמחים בכל הקשור לעבודות בניין, כולל הקמת מבנים חדשים, שיקום מבנים ישנים, שיפוץ, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון ואנחנו נזמין אתכם לפגישה בהקדם. 
נשמח לעמוד לשורתכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה