קבלני תמ"א 38

לא מעט דיירים במבנים ישנים, כאלה שניתן לבצע תוכניות תמ"א 38, מקבלים מעת לעת הצעות מטעם קבלנים וחברות, אשר מציעים להם לבצע שיפוץ במבנה, בתנאים ומחירים מוזלים. מאז שתוכנית זו התקבלה על ידי המדינה, בתחילת שנות האלפיים אנחנו יכולים לראות, לא מעט קבלני תמ"א 38, חלקם הגדול הם קבלני בנייה וקבלני שיפוצים שהפכו מומחים גם בתמ"א 38 ומציעים את שירותם לקהל הרחב.
תמ"א 38, כידוע זו תוכנית מתאר שהתקבלה מתוך כוונה שמבנים ישנים, כאלה אשר נבנו לפני 1980, יעבור שיפוץ לצורכי חיזוק, כך שיעמדו בתנאים של רעידת אדמה במידה וזו תגיע. על מנת לדחוף את הציבור ואת הקבלנים לבצע את התוכנית, היא כוללת גם הרחבת זכויות בנייה הן בבנייה כולו והן בדירות עצמן, כמו כן היא כולל יתרונות נוספים שמטרתם לעלות את ערך הכנס.
לפני שמגיעים להחלטה האם לעבוד עם קבלני תמ"א 38, יש לבחון מה הם בדיוק מציעים, מה היתרונות בעבודה איתם על פני עבודה עם קבלנים אחרים, כמו כן יש לבדוק מה המחירים שהם מציעים ומה בדיוק תוכנית העבודה. כמובן שכל תוכנית היא שונה ביחס לתוכניות של מבנים אחרים, מעצם הסיבה הפשוטה, שכל מבנה בנוי אחרת וניתן לבצע בו שינויים אחרים.

בדרך כלל מבנים ישנים, כאלה שמיועדים לפרויקט תמ"א 38 הרצליה או בכל עיר אחרת בישראל, הם מבנים ללא מעלית שיש להוסיף אחת כזו, עם זה באופן חיצוני (תוספת לבנייה) ועם זה דרך נטילת שטח מחדר המדרגות, כמו כן ניתן להוסיף לבניין קומות נוספות, אם יש קומה פתוחה הרי שניתן לסגור אותה ולהקים בה דירות נוספות, כמו כן, תוכנית תמ"א 38 כוללת הוספת שטח לדירות המגורים, בעזרת בנייה של חדר או שניים (תלוי בשטח התוספת).

קבלני תמ"א 38 יציעו ללקוחות שלהם תוכניות שונות, על פי התנאים שעומדים לרשותם, וכך יוכלו הדיירים להחליט האם לעבוד עם קבלן כזה או אחר. התוכניות המוצעות הן רק חלק אחד משרשרת של פרמטרים שישפיעו האם לעבוד עם הקבלן או לא.

אם אתם מחפשים חברת קדם תמ"א 38 וכן קבלני תמ"א 38, אתם מוזמנים לפנות אלינו אופקים קבלני בניין. אנחנו אחראים על פרויקטים של תמ"א 38 הרצליה ובערים נוספות בשרון ובמרכז הארץ. ניתן ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או דרך האתר. 
נשמח לעמוד לשורתכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה