בארץ ישנם אין ספור בניינים ומבנים, כאשר לכל אחד מהם צרכי תחזוקה שונים. שיקום בתים משותפים כשמו כן הוא, הוא נועד לשקם את הבניין ולשמר אותו, כך גם ערכו הנדל"ני יעלה ולא במעט, וכמו כן, חשוב ביותר לטפל בנזקים ומפגעים בזמן אמת, על מנת למנוע את התדרדרות המצב ובכדי להימנע מהוצאות כספיות מיותרות.
האם הבניין נמצא במצב תקין?
תחזוקת בתים משותפים, במיוחד אלה בעלי קומות מרובות, הינה מלאכה כלל לא קלה. סביר להניח שבניין כה גבוה בו הרבה קומות ודיירים, יהיה חשוף יותר לנזקים, שחיקה ובלאי. והיה והבניין המשותף הוא מוזנח, מתקלף, בעל מראה רעוע, בהחלט מומלץ לשכור את שירותיה של חברת שיקום בתים משותפים. החיים בבניין שמור, מטופח ונקי, שונים לחלוטין ממגורים בבניין מוזנח שאף אחד לא דואג לטפל בו.
חברות שיקום בתים משותפים, עוסקות בין היתר בתחומים נוספים כמו ניהול ואחזקת בתים, כאשר המטרה העיקרית היא לאפשר לדיירי הבניין איכות חיים מיטבית. חברת אחזקת בתים משותפים עליה לדאוג ולטפל בכל בעיה שצצה במהירות ויעילות על מנת שלא יגרמו נזקים נלווים וישפיעו על איכות חייהם של דיירי הבניין.
מה באשר למצב המערכות?
חברה לניהול בית משותף עליה לוודא כל העת כי כל המערכות בבניין פועלות כראוי, והיה וצצה איזושהי בעיה במערכת החשמל, האינסטלציה, מעלית נתקעה, הבניין שורץ במזיקים או שמוצף בריחות ביוב, היא תזמין אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שלא רק שידעו כיצד לטפל בבעיה, אלא גם למנוע את הישנותה. כאשר כל המערכות הללו גם יחד אינן פועלות כראוי ובבניין יש לא מעט בעיות, חברת שיקום בניינים משותפים תדאג לתקן את כל שנדרש, ולאחר מכן, היא גם תוכל לשקם את הבניין, כך שערכו הנדל"ני יעלה, ולדיירים מבטחת איכות חיים מצוינת.  
הפן הפיננסי
תחזוקת בתים משותפים בסופו של דבר מסייעת גם לשמר אותם ובכך למנוע עבודות שיקום. אולם אם עדיין אף אחד לא דאג לטפל בבניין, ומצבו מוזנח ועגום, שיקום בתים משותפים במקרים הללו הוא הכרח המציאות, ולא רק בשל איכות חיי הדיירים. באמצעות שיקום בתים משותפים, ניתן לשמור על ערכו הכספי של הנכס, ואכן, אם שכרתם את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים, אשר תדאג לשקם ולשמר את הנכס על דרך שגרה, ביום בו תירצו למכור את הדירה, תגלו כי ערכה הכספי רק עלה ובצורה משמעותית.
עבודות שיקום
אם פניתם אל חברת אחזקת בתים משותפים, כדאי לברר עמה האם היא גם עוסקת בתחום שיקום בתים. מלבד תחזוקה, בהחלט כדאי להשקיע בשיקום הבניין. חברה לניהול בית משותף תדע גם לזהות בניין שנדרש לו שיקום והיא גם תדע למצוא בעבור הבעיה את הטיפול הטוב ביותר. מכיוון שמדובר במלאכה מורכבת למדיי, רצוי בהחלט לבחור חברת שיקום בתים משותפים מקצועית, אמינה, הפועלת מתוך שקיפות כלפי הלקוחות, חברה אשר תבטיח עבודות שיקום איכותיות במיוחד.
מי יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר?
אם ברצונכם שגורם מקצועי יתחזק את הבניין, ידאג לשמרו ובמקרה הצורך גם לשקם אותו, מומלץ לפנות לטובים ביותר! חברת אפקים הינה חברה וותיקה, בעלת מוניטין רב, המעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כל זאת בכדי להבטיח לדיירי הבניין חיים רגועים ושלווים נטולי דאגות. החברה קשובה באופן מלא לצרכי לקוחותיה, בעלת תודעת שירות גבוהה, וכמו כן היא פועלת על פי הערכים החשובים לה – שקיפות, אמינות והגינות. צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי ושירות אדיב! 

שיקום בתים משותפים

נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה