תוספת בניה לבית פרטי

בעלי מבני מגורים ובפרט בעלי בתים פרטיים רבים, מעוניינים במשך הזמן לבצע הרחבות שונות, תוספת חדר שינה או חדר אחר למבנה הקיים. המטרה היא להגדיל את שטח הנכס. הרחבות אלו יכולות להתבצע דרך קירות חיצוניים או באמצעות בניית חדר על הגג.
תוספת חדר למבנה פרטי יכולה לשמש לצרכים שונים, החל מיחידות דיור לילדים, להורים או לאורחים, חדר עבודה, מחסן או הרחבת חדר קיים. במקרים רבים תוספת בנייה לבית פרטי או לדירת מגורים, במידה וזה אפשרי, נועדה למנוע את הצורך במעבר דירה. בכך חוסכים בעלות הרכישה של מבנה חדש ומגדילים את שטח הנכס ונהנים מאפשרות להגדיל את ערכו, במידה ורוצים למכור אותו.

תוספת בניה לבית פרטי יכולה להתבצע בשני אופנים, אופציה אחת, היא בניית חדר רגיל, כלומר מלבנים, דבר שדורש אישורים מסוימים, לעומת זאת ניתן לבצע תוספת חדר באמצעות בנייה קלה, כלומר בנייה באמצעות קירות גבס או קירות אחרים שניתן לפרק אותם גם. במקרים רבים, אנשים מעדיפים להשתמש באפשרות זו, גם בגלל העלויות הזולות וגם בגלל שבמקרים מסוימים, למשל כשמעוניינים בבניית חדר על הגג עד שטח 40 מ"ר, אין צורך באישורים, כל עוד זה נבנה באמצעות בנייה קלה. יש לציין שבכל מקרה, נכון להתייעץ עם אנשי מקצוע ובפרט אדריכלים בשביל לקבל הסבר מפורט מה מותר ומה אסור וכיצד ניתן לבצע זאת.

לפני שמחליטים על תוספת בניה לבית פרטי, רצוי מאוד לשבת עם אדריכלים ומתכננים, בשביל לראות כיצד ניתן לעשות זאת בצורה נכונה לא תמיד זה אפשרי מבחינת השטח שעומד לרשותנו. יש לומר, שהמצב שונה כשרוצים לבצע תוספת חדר בדירת מגורים בבניין, שכן אז יש צורך לקבל את אישור הדיירים האחרים להרחבה זו, מאחר ולא פעם היא עלולה לפגוע בזכויות שלהם. ייתכן מאוד שהרחבה זו גם תחייב אתכם לשלם יותר מסים לבניין בגלל העובדה ששטח הדירה גדל.

בכל מקרה, לפני כל ביצוע עבודה של הרחבה ותוספת, יש לוודא מה האופציות שעומדות לרשותנו ורק אז לבצע את השינוי.
אם אתם מעוניינים בייעוץ ועזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אופקים קבלני בניין. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם אופציות שונות עבור תוספת בניה לבית פרטי או תוספת חדר במבנים אחרים. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון. 

 
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה