תוספת בניה

אם גם אתם חושבים על תוספת בניה לביתכם הגעתם למקום הנכון מסיבה אחת : כיום ניתן לבצע תוספת בניה כמעט בכל חלקי הבית בקלות ובמהירות. אמנם זה נשמע כמו מדע בדיוני ואנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא ולהיווכח שזו מציאות. אז מוכנים לסרט הדוקומנטרי כל מה שרציתם לדעת על תוספת בניה ולא העזתם לשאול?
 
להגשים חלום בקלות
כיום עם כניסתה של הבנייה הקלה לשוק הישראלי ניתן לבצע תוספת בניה במהירות ובקלות. אמנם ניתן תמיד להשתמש בשיטות הבניה הישנות שכוללות עמודי בטון ויציקות אבל למה לכם?

בואו ללמוד איך ניתן להגשים את החלום שלכם בתחום הבנייה בקלות
אמנם גם בבניה קלה אתם נדרשים לתוכנית הנדסית/אדריכלית, לפיקוח ותאום צמוד, לבדיקות תקינות ולהיתרי בנייה אבל כל השאר הוא ממש משחק ילדים: בנייה זו זוכה לאישורים מהרשויות יחסית במהירות, היא משתמשת בחומרי בנייה מקצועיים ואיכותיים ומאפשרת בנייה שהיא לא פחות ממושלמת. בקיצור – שילוב מנצח.
 
אליה וקוץ בה
אבל בנייה קלה כמו פרויקטים אחרים בתחום הבנייה (למשל בינוי פינוי) מצריכה ידע. כמו שלא תתנו לכל אחד לבצע עבורכם פרויקט של בינוי פינוי כך גם כאן : אתם נדרשים לשכור את שירותיה של חברה שמבצעת את הפרויקט תוך כדי שמירה על נקיון האתר, שמתחשבת בסביבה ובשכנים ושלא מסכנת את עובדיה, אתכם או את העוברים והשבים.

בתחום הזה אמנם בניה קלה נחשבת לידידותית יותר לסביבה מכמה סיבות : היא חוסכת בחומרי בניין, דורשת פחות משאבים כי היא מהירה יותר, לא מזהמת את הסביבה ושומרת על בידוד ובכך מסייעת לצריכה נמוכה של חשמל ואנרגיה.
 
אז מה עושים?
אנחנו ממליצים לכם לפנות למומחים של חברת אפקים שמתמחים בשיטה זו למרות היותה חדשה. אמנם בחו"ל היא נפוצה אבל בארץ היא עולה חדשה ולא כל החברות מתמחות בה. בכל תוספת של בנייה (קלה או רגילה) החברה מקפידה על התחומים הבאים (רשימה חלקית):
  • עבודות גמר כולל חשמל, צנרת וריצוף,
  • נגרות כולל מסגרות ואלומיניום,
  • עבודות גגנות וטיח,
  • חיפוי באבן,
  • עבודות צבע וגבס וכו'
 
החברה גם מעסיקה את טובי המומחים בתחומי השלד והגמר ומקפידה על פיקוח יומיומי צמוד. למעשה, שביעות הרצון שלכם מובטחת ללא תלות בגודל, היקף או מורכבות פרויקט הבנייה שלכם.
 
פונים ונהנים
אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי החברה לרשותכם מספר ערוצי תקשורת :
טלפון שמספרו 072-33-80-713 ואימייל שכתובתו ofakim3@walla.co.il. אתם מוזמנים גם להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה או לסור למשרדיה ברוטשילד 107, פתח תקווה.

ואגב, בחברה מתמחים בהגשמת חלומות בתחום הבנייה וזו ההזדמנות שלכם להפוך פנטזיה למציאות. איך הם עושים את זה? יש להם 30 שנה של נסיון ושל שתוף פעולה עם טובי המהנדסים, המפקחים והאדריכלים.

אז למה אתם מחכים?
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה