תוספות בנייה
חברות א. אופקים קבלני בניין ו-ש"י גיל פרוייקטים מבצעות פרויקטים שונים ברחבי הארץ בתחום התוספות לבנייה.

חברתנו מבצעת תוספת בניה כיחידת דיור ל-וילות ובנית חדרים על הגג או הרחבות בניה , בשיטת בניה קלה או בשיטה הרגילה של עמודי בטון ויציקות.
בניה על גגות בשיטת בניה קלה, סגירת מרפסות וכל עבודות בניה בדירות בתים ובניינים. העבודות כוללות שלד וקונסטרוקציה, ביסוס/יסודות, בניה וחיבור למבנה הישן תוך טיפול בתפרים וחיבורם למניעת סדקים. תוספת בניה המתבצעת ע"פ תכנית בניה הנדסית/אדריכלית  בתאום ופיקוח צמוד של המתכנן והזמנת בדיקות תקינות והכול בכפוף להיתרי בניה.   החברה מבצעת עבודות בניה, תוספת בניה עד מפתח, כולל כל העבודות הגמר הנלוות לרבות עבודות חשמל ואינסטלציה, ריצוף, עבודות נגרות מסגרות ואלומיניום, גגות רעפים וגגות מכל הסוגים,  טיח, וכן עבודות חיפוי אבן, עבודות צבע, גבס וכל הנדרש לגמר תוספת בניה. החברה מעסיקה את מיטב בעלי המקצוע בתחום שלד וגמר ומקפידה על פיקוח הדוק ויומיומי לביצוע מושלם של כל פרויקט ופרויקט קטן כגדול.
פרויקט תוספת בניה מבוצע תוך שמירה על ניקיון האתר התחשבות בסביבה ובדיירים ויצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. בגמר כל עבודה החברה מעניקה אחריות מלאה על העבודה ועל טיב החומרים תוך עמידה על ללוח זמנים קפדני לגמר ביצוע העבודה לשביעות רצון הלקוח.                                 

בנייה קלה:
בניה קלה, היא שטת בניה הנפוצה ביותר בארצות הברית מבין כל שיטות הבניה הנפוצות.  כיום בארץ תופסת שיטת בניה קלה תאוצה. בניה בשיטת בניה יבשה או כפי שנקראת בניה קלה, מקובלת מאוד בשנים האחרונות. הסיבה לפופולאריות הרבה של  שיטת בניה קלה היא כי, בדרך כלל המבנה הקיים ובעיקר התוספת על הגג אינם ערוכים ובנויים לקבל משקל רב ואחת מאופציות  הבניה היא בניה יבשה- קלה, במקום השיטה המסורתית-  בטון ,ברזלים, בלוקים וטיח הנקראת בניה רטובה.
שיטת  בניה קלה- "היבשה", העשויה משלד מתכת או עץ וחיפוי עם פלטות צמנט חיצוניות.
בניה קלה היא שיטת בניה המבוססת על חומרים מתקדמים.
להבדיל מבניה קונבנציונאלית, בניה קלה מהירה ונקייה יותר, אך לא בהכרח זולה יותר.
קיימות טכניקות שונות בביצוע בניה קלה החל מבניית המבנה מחוץ לאתר והבאתו מוכן, בניה של חלקי המבנה והרכבתם באתר וכלה בשיטת בניה קלה כולל הקונסטרוקציה באתר. בניה קלה מבוססת על מספר שכבות חומרים מבודדים היטב ועמידים לפגעי מזג האוויר. בניה קלה מקובלת מאוד כ- תוספת בניה על גגות. בתוך מספר ימים ניתן לבנות חדר או יחידת דיור בשיטת בניה קלה. תוספת בניה רגילה על גג היא תוספת משקל למבנה ולכן לפעמים בניה קלה מאושרת ע"י הרשויות בקלות יחסית לעומת בניה רגילה. איכות החומרים של בניה קלה הם גבוהים וניתן להגיע לרמת ביצוע מושלמת בזמן קצר. 
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה