תוספת קומה לבית פרטי

אם אתם חושבים על תוספת בנייה כלשהי כמו תוספת קומה לבית פרטי – הגעתם למקום הנכון. בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לבצע תוספות בנייה שונות (כמו תוספת קומה לבית פרטי) בשני אמצעים שונים : בנייה קלה או בנייה רגילה עם יציקות ועמודי בטון. 
 
זה לא כל כך פשוט
האמת היא שתוספת בנייה כלשהי כמו תוספת קומה לבית פרטי אינה משימה קלה. כל תוספת בנייה מצריכה תוכנית הנדסית ו/או אדריכלית שעל פיה היא תבוצע. כמו כן, התוספת בפועל חייבת להתבצע בפיקוח ובתאום צמוד של המתכנן, תוך כדי בדיקות של תקינות וכמובן בכפוף להיתרי הבנייה.
 
כמו כן, תוספת בנייה כלשהי כמו תוספת קומה לבית פרטי חייבת להיעשות תוך כדי נקיון האתר, התחשבות בסביבה ובדייריה ובאופן בטוח שאינו מסכן את העוברים ושבים ואת הצוות. פשוט זה לא
 
ומה עם בנייה קלה?
החברה מתהדרת בסיווג הקבלני ג'5 שמשמעותו כפולה: ראשי החברה הם קבלני בניין רשומים והם מורשים לבנות את כל סוגי המבנים, כולל באמצעות בנייה קלה. זו שיטת בנייה מקובלת כאשר מדובר בתוספת של קומה לבית והיא מהירה במיוחד : תוך מספר ימים ניתן לבנות גם על הגג שלכם חדר או יחידת דיור.
 
וזה לא הכל כי בנייה קלה לרוב זוכה לאישורים בקלות יחסית לסוגי בנייה אחרים, עושה שימוש בחומרי בנייה איכותיים ומאפשרת להגיע לרמת ביצוע מושלמת. בקיצור – השילוב המושלם.
 
להשאיר את העבודה למומחים
לכן אנחנו ממליצים להשאיר את העבודה הזו לידיהם של המומחים בתחום זה – חברת אפקים. מנהלי החברה הם קבלני בניין רשומים ובאמתחתם יותר מ-30 שנות נסיון בתחום. והנה פירוט חלקי של העבודות שהחברה מבצעת בתחום תוספות הבנייה :
 
עבודות גמר כולל חשמל, אינסטלציה, ריצוף, נגרות של מסגרות ואלומיניום, גגנות, טיח, חיפוי באבן, עבודות צבע וגבס וכו'. כדי להבטיח עבודה מושלמת ושביעות רצון מירבית של הלקוחות החברה מקפידה על מספר דברים : 
 
1. היא מעסיקה את מיטב בעלי המקצוע בתחום שלד וגמר
2. היא מקפידה על פיקוח יומיומי הדוק 
 
אז מה עושים?
אם גם אתם מעוניינים בתוספת כלשהי לביתכם בבנייה מסורתית או קלה כדאי שתמשיכו לקרוא. פשוט הגיע הזמן שתכירו לעומק את חברת אפקים שנחשבת לטובה בתחומה. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ כולל בתחום המסחרי, התעשייתי, העסקי והפרטי.
 
לחברה מוניטין רב (בכל זאת 30 שנות נסיון לא הולכות ברגל) והיא אמינה, מקפידה על לוחות זמנים, מעניקה יחס אישי לכל לקוח ובעיקר מבצעת פרויקטים באיכות ובמקצועיות בשילוב אנשי מקצוע : מהנדסים, מפקחים ואדריכלים. 
 
אם גם אתם רוצים להגשים חלום של קומה נוספת בביתכם – פנו לאפקים והפכו אותו    למציאות. טלפון 072-33-80-713, דואר אלקטרוני : ofakim3@walla.co.il
ניפגש בחנוכת הבית
נשמח לעמוד לשרותכם.
צרו קשר
 
 
טלפון:
072-33-80-713
כתובת:
רוטשילד 107 פתח תקווה